Aktualny kurs PLN
4,60 zł
0,36 % (24h)
Aktualny kurs USD
$1,09 zł
Aktualny kurs EUR
1,01 EUR

LEO Token - wykres


UNUS SED LEO - co to jest?

UNUS SED LEO to token, który służy realizacji transakcji w ramach platform i usług, realizowanych przez jego twórcę - iFinex. Jako token używany w ekosystemie iFine, daje swoim użytkownikom spore korzyści.

UNUS SED LEO został utworzony 22 maja 2019 roku, przez spółkę iFinex, zarządzającą podmiotami takimi jak: Bitfinex, Tether i EthFinex, przy czym należy podkreślić, że za rozwój kryptowaluty odpowiada nie spółka-matka, a Bitfinex. Środki na realizację projektu zostały pozyskane w ramach prywatnej zbiórki IOE. W trakcie jej trwania, udało się sprzedać 1 000 000 000 tokenów, a każdy z nich kosztował 1 USDT.

UNUS SED LEO - funkcja

UNUS SED LEO jest narzędziem wymiany, dedykowanym dla usług i platform Bitfinex, Tether i Ethfinex. Co w praktyce daje korzystanie z LEO. Z punktu widzenia użytkowników, szczególnie istotna jest 15-procentowa obniżka opłat transakcyjnych za handel kryptowalutami. Dotyczy to także stable coinów. Osoby znajdujące się w posiadaniu minimum 5 tysięcy tokenów, mogą liczyć na 25-procentową zniżkę. Na największe benefity mogą liczyć inwestorzy, których stan posiadania LEO będzie równy 21 milionom USD.